خانه / سرگرمی و تفریحی / سریال ماسک شیشه ای؛ خلاصه داستان سریال ماسک شیشه ای و عکس بازیگران

سریال ماسک شیشه ای؛ خلاصه داستان سریال ماسک شیشه ای و عکس بازیگران

سریال ماسک شیشه ای

سرنوشت ازگی، دنیز، فیرات و امره در سریال ماسک شیشه ای

عکس سریال ماسک شیشه ای We1

سریال ماسک شیشه ای یا نقاب شیشه ای Içimdeki Firtina محصول سال ۲۰۱۷ کشور ترکیه است و در سایت IMDB امتیاز ۶٫۷ را دارد.

خلاصه داستان قسمت آخر سریال ماسک شیشه ای

داستان سریال ماسک شیشه ای درمورد دو خواهر است که هر دو عاشق یک نفر می شوند و به شدت با هم دشمن می شوند….

داستان دو خواهر، دو عشق، یک نقاب، داستان یک حسادت و آتش این حسادت که همه چیز ار در بر میگیرد.در جدالی نابرابر، حقیقتی که بعد از سالها آشکار میشود و او که دوباره با قلبی پر از تنفر بازگشته، پیروز این جدا چه کسی خواهد بود؟ چهره واقعی آنها را خواهیم دید

ازگی ( با بازی مروه بولوگور) مدت زمان زیادی است که عاشق امره است که البته امره قرار است با خواهرش دنیز ازدواج کند. او برای اینکه بتواند امره را عاشق خودش کند و از ازدواج او با خواهرش جلوگیری کند نقشه هایی می کشد که بعد از چند اتفاق، اوضاع از دست او خارج میشود. دراین راه هر دو خواهر بازگشتی ندارند و اتفاقاتی پیش می آید که شمارا طرفدار این سریال خواهد کرد.

این دو خواهر هنگامی که بچه بودند با هم بسیار خوب بودند ولی به ارامی تبدیل به دشمنان سرسختی برای همدیگر شدند و با وجود آمدن اتفاقات مختلف این دشمنی ها بیش‌تر و بزرگ تر میشود. این دو خواهر که با تمام اخلاقیات همدیگر آشنایی دارند و از نقطه ضعف های هم آگاه هستند برای ضربه زدن به همدیگر به صورت پنهانی دست به هر کاری می زنند و قصد نابود کردن همدیگر را دارند و در راه دشمنی با هم، از تمام امکانات استفاده می کنند و با تخریب همدیگر باعث برملا شدن رازهایی از زندگی گذشته می شوند که باعث میشود آنها به دردسرهای بزرگتری بیفتند و به این دلیل که مشکل بسیار بزرگ میشود دیگر نمی توانند اوضاع را کنترل کنند که این دو خواهر باید تصمیم بگیرند تا درکنار همدیگر بایستند و با مشکلاتی که خودشان بوجود آورده اند بجنگندو یا روبروی و ضد هم باشند و بطور کل همدیگر را نابود کنند.

عکس ها سریال ماسک شیشه ای

سریال ماسک شیشه ای سریال ماسک شیشه ایسریال ماسک شیشه ایسریال ماسک شیشه ایسریال ماسک شیشه ایسریال ماسک شیشه ایسریال ماسک شیشه ایسریال ماسک شیشه ایسریال ماسک شیشه ایسریال ماسک شیشه ایسریال ماسک شیشه ایسریال ماسک شیشه ایسریال ماسک شیشه ای

همچنین بخوانید :

سریال نبض

سریال تقاطع

سریال آخرین کشتی

سریال عروس استانبولی

سریال انتقام شیرین

سریال بوی توت فرنگی

سریال وطنم تویی

سریال عشق اورژانسی

سریال راهزنان دراین دنیا حکومت نمی کنند

سریال عشق اجاره ای

سریال دختران آفتاب

سریال زندگی گمشده

—————————————————————-
سایت تفریحی سرگرمی پرنیا،مطالب جالب،اخبار حوادث،همسرداری،عکس بازیگران

نوشته سریال ماسک شیشه ای؛ خلاصه داستان سریال ماسک شیشه ای و عکس بازیگران اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پرنیا |مطالب جالب,زیبا |همسرداری,زندگی |عکس. پدیدار شد.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس هایی از هتلی لاکچری که تنها یک اتاق دارد

عکس هایی از هتلی لاکچری که تنها یک اتاق دارد   هر گردشگر می داند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *