خانه / سرگرمی و تفریحی / روش های عامیانه برای تشخیص جنسیت نوزاد پسر یا دختر

روش های عامیانه برای تشخیص جنسیت نوزاد پسر یا دختر

روش های عامیانه برای تشخیص جنسیت نوزاد پسر یا دختر

روشهای عامیانه برای تعیین جنسیت نوزاد

نوزادم پسر است یا دختر؟

چشم می تواند عاملی جهت تشخیص باشد. پلک پایین چشم را کشیده و به سفیدی چشمان نگاه کنید. آیا بااین کار رگ خونی شکسته به شکل حرف (V) دیده میشود؟

از دیرباز، انسان کنجکاو علاقه بسیاری به دانستن جنسیت بچه قبل از تولد داشته است و دراین راستا ملل مختلف عقاید گوناگونی در تشخیص این مسئله ارائه داده اند.

چرا که روشهای ثابت شده تعیین جنسیت فرزند در اکثر کشورهای جهان تولد بچه، پدیده ای است بسیار پیچیده و خارج از تصورات ما و همانطور که ما معتقد هستیم، هستی و نیستی ما در دست خداوند بزرگ میباشد. تولد بچه، راه رفتن، بزرگ شدن، همه و همه به مشیت الهی بستگی دارد. اما این روشهای سنتی را که از سراسر جهان جمع آوری شده‌است، دنبال کنید… می گویند در دنیا خیلی ها جواب گرفته اند…

همچنین بخوانید : ۵ روش برای پسر یا دختر داشن که موثر هستند

روشهای عامیانه تشخیص جنسیت نوزاد

۱- چشم می تواند عاملی جهت تشخیص باشد. پلک پایین چشم را کشیده و به سفیدی چشمان نگاه کنید، آیا بااین کار رگ خونی شکسته به شکل حرف (V) دیده میشود؟ اگر شکل حرف (V) در قسمت پایینی چشم راست تان باشد، بدون تردید جنین پسر خواهدبود، حال اگر رگ خونی شکسته به شکل حرف (V) در چشم چپ باشد بچه دختر خواهدبود.

۲- موی پا به عنوان یک عامل تشخیص جنسیت است، اگر رشد موی پاهاسریع باشد جنسیت جنین پسر خواهدبود، ولی اگر رشد آن مثل زمان پیش از بارداری بوده و تغییری نکرده باشد، نشانه داشتن دختر است.

۳– تشخیص جنسیت براساس چگونگی حالت کمر، این بار جهت تشخیص جنسیت باید به چگونگی افزایش حجم کمر توجه کرد، آیا مادر آبستن حس میکند که در ناحیه کمر اضافه وزن یافته است؟ اگر جواب مثبت باشد کودک حتما دختر خواهدبود و اگر اضافه وزنی دراین ناحیه حس نشود جنین پسر میشود.

۴- رویارویی با واقعیت؛ این بار به وضع صورت توجه کنید، آیا مادر دراین دوران چاق تر و تپل تر شده‌است؟ اگر جواب مثبت باشد بر طبق باور ایتالیایی ها مادر، دختر در شکم دارد. ولی اگر چهره زن باردار ضعیف بوده و با وضعیت قبل از بارداری تغییر نکرده علامت پسر بودن جنین است.

۵- نفس را در سینه حبس کنید! آیا بعد از آبستن شدن دریافته اید که نفس کشیدن برای تان دشوار شده‌است؟ اگر مادر باردار مواجه با تنگی نفس شده باشد، نشانه این است که پسری در شکم دارد، اما اگر هیچ مشکلی دراین رابطه نداشته باشید بدون تردید کودکتان دخترا ست.

۶- از آشپزخانه چه خبر؟ اگر فعالیت مادر باردار در آشپزخانه بیش‌تر از گذشته باشد، نشانه این است که پسری در شکم دارد که او را شکمو و پرخور کرده‌است. حال اگر وقت زیادی صرف پختن غذا نشود و فعالیت آشپزخانه ای مادر کم باشد جنین دختر است.

۷- موقعیت جنین در داخل شکم، اگر بچه در قسمت فوقانی شکم حس شود، نشانه دختر بودن است و اگر حرکت در ناحیه تحتانی شکم باشد، خودتان حدس بزنید!

۸- آیا لگد زدن بچه حس میشود؟ براساس باورهای عامه، کودک پسر لگدش را متوجه دنده مادر میکند، حرکات دختر کوچولوها متوجه قسمت تحتانی شکم مادر است.

۹- حرکات پاها، آیا حرکات و پرتاب پاهای جنین بیش‌تر متوجه ناحیه چپ شکم است یا قسمت راست آن؟ براساس باورهای عامه انگلیسی ها، پسرها بیش‌تر به سمت راست تمایل دارند و دخترها معمولا به سمت چپ لگد می پرانند! اما در موقع خواب، پسر بیش‌تر در سمت چپ می خوابد، در حالی که دختر سمت راست را ترجیح می دهد.

روش های عامیانه برای تشخیص جنسیت نوزاد پسر یا دختر

 پسر است اگر:

• اولیل حاملگی، اول صبح حالت تهوع نداشته اید. ضربان قلب نوزاد کم‌تر از ۱۴۰ در دقیقه است. در قسمت شکم چاق می شوید. شکم تان مثل یک توپ بسکتبال میشود.

به غذاهای ترش و شور علاقه مند می شوید. به پروتئین، گوشت و پنیر، علاقه مند می شوید.

• پاهای تان سردتر از دوران قبل از حاملگی خواهدشد. موی روی پاهای تان سریع تر رشد میکند. دست های تان خیلی خشک میشود. پدر بچه هم همراه با شما شروع به چاق شدن میکند. حاملگی برای تان بسیار خوشایند است.

• حلقه ازدواج تان را با نخ روی شکم تان آویزان نگاه دارید تا دایره دایره بچرخد سردرد خواهید داشت. سن تان را موقع حاملگی با عدد ماهی که در آن حامله شدید را جمع کنید، عدد زوج به دست می آید.

 

دختر است اگر:

• اوایل حاملگی اول صبح حالت تهوع خواهید داشت. ضربان قلب نوزاد حداقل ۱۴۰ در دقیقه است.

در قسمت های ران و باسن چاق می شوید. شکم تان شکل هندوانه میشود. به غذاهای شیرین علاقه پیدا می‌کنید. به میوه ها به ویژه آب پرتقال علاقه مند می شوید.

در دوران حاملگی نسبتا حال خوبی ندارید. در دوران حاملگی بداخلاق و ترشرو می شوید. صورت تان بیش از همیشه جوش می زند. ته مانده نان را نمی خورید.

• اگر حلقه ازدواجه تان را با نخ روی شکم تان آویزان نگاه دارید، به اطراف خواهد چرخید. سن تان را موقع حاملگی با عدد ماهی که در آن حامله شدید را جمع کنید، عدد فرد به دست می آید.


همچنین بخوانید :

تعیین جنیست جنین با جدول چینی

 تعیین جنسیت نوزاد از روی ضربان قلب جنین

نحوه تشخیص جنسیت از ظاهر مادر باردار

روش تعیین جنسیت جنین، می خواهم فرزندم دختر شود

—————————————————————-
سایت تفریحی سرگرمی پرنیا،مطالب جالب،اخبار حوادث،همسرداری،عکس بازیگران

نوشته روش های عامیانه برای تشخیص جنسیت نوزاد پسر یا دختر اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پرنیا |مطالب جالب,زیبا |همسرداری,زندگی |عکس. پدیدار شد.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس هایی از هتلی لاکچری که تنها یک اتاق دارد

عکس هایی از هتلی لاکچری که تنها یک اتاق دارد   هر گردشگر می داند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *