خانه / سرگرمی و تفریحی / داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی 

زن و مرد هنگام رابطه جنسی باید دقت داشته باشند که کدام یک از نقاط بدن همسرشان از همه ی تحریک پذیر تر است تا سراغ آن جا بروند.لطفا از افرادی که سن آنها از ۱۷ سال کمتر است این نوع مطالب به درد آنها نمیخوره و فقط ذهن انها درگیر این ماجرا میشه…

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

پیشنهاد ما به این نوجوانان و جوانان این هستش که در مورد ورزش تحقیق کنید چرا که ساختار فکری و روحی قویتری برای خودتون ایجاد میکنید و می تونید توی روابط جنسی خودتون در آینده خیلی خیلی موفق تر باشید

 

«این صحبتم رو پای نصحیت نذارید لطفا ما همیشه به هوش و توانایی هاي شما و همچینین حس مسئولیت پذیری در مورد پرورش روح و روان جوانان و نوجوانان کشورمون افتخار می‌کنیم و می‌خواهیم شما در بهترین وضعیت باشید چرا که شمائید که بزودی آینده این کشور رو خواهید ساخت ، موفق و سربلند باشید »

 

انتشار چنین مبحث ها و مطالب ویژه متاهلینی است که آگاهی کافی و شرایط مشاوره گرفتن ندارند تا با مطالعه پرسش و پاسخ هاي زناشویی بتوانند مشکلات روحی خودرا حل و فصل کنند.

 

۱ – روابط جنسی یكی از ابعاد ارتباطی بین زن و مرد می‌باشد «بعد اقتصادی،بعد عاطفی ، بعد فكری، بعدجنسی» و رابطه جنسی مساله عجیب‌وغریب و چندش آوری نیست كه خانواده ها نسبت به آن بی توجه باشند.متاسفانه تعداد زیادی از خانواده ها در آموزش مسئله روابط جنسی و مسائل زناشویی به فرزندان خود كوتاهی می كنند، که در آینده نزدیک فرزندان خودشون میتونن نتیجه این سهل انگاری رو ببینن .

 

۲** رابطه جنسی یک نوع رفتار است ولی پانتومیم یا حرکت نمایشی نیست و ما باید در رابطه جنسی هم ، از كلام و بیان استفاده كنیم و به طرف مقابلمان بگوییم و از او بشنویم كه ما برای یک رابطه جنسی لذت بخش به چه چیزی احتیاج داریم و همین طور انقدر شنونده خوبی باشیم که بفهمیم مسائل زناشویی شوخی نیست و به صحبت ها و خواسته هی طرف مقابلمون هم با گوش شنوا بتونیم پذیرا باشیم.

 

۳** باورهای نادرست را در مورد رابطه جنسی كه از بچگی در ذهن ما نقش بسته با مطالب جدید علمی عوض كرده و رابطه جنسی لذت بخش رابه رابطه جنسی خرافاتی تبدیل نكنیم.

 

۴** برعكس آقایان كه طبق معمولً فقط از طریق نزدیكی به اوج لذت جنسی میرسند خانم ها از طرق دیگر مثل لمس و غیره هم می‌توانند به این امر برسند این را از بابت این گفتم كه آقایان همیشه در استرس این نباشند كه آیا خانم هم مثل من لذت میبرد و چكار كنیم كه با هم به اوج برسیم «خصوصاً در اول ازدواج طبق معمولً این امر شدنی نیست» و بتدریج شاید عملی شود.

 

۵** هیچ وقت از رابطه جنسی بعنوان سلاح استفاده نكنیم «گاهی مردها رفتاری از خود بروز میدهند كه بعضی از زن ها فكر می كنند كه رابطه جنسی یک اسلحه در دست آنهاست.و از رابطه جنسی برای رسیدن به بعضی از خواسته هاي خود استفاده می كنند» البته شاید این كار در ابتدا مفید بنظر برسد ولی اثرات تخریبی آن در آینده نزدیک تمام ابعاد زندگی را در بر خواهد گرفت.

 

۶** رابطه جنسی تنوع زیادی دارد و هیچ ارتباطی به شرط رعایت بهداشت آن، از نظر علمی و حتی شرعی مضر نمی باشد.پس زن و مرد با مشورت هم همه ی ارتباطها را می‌توانند امتحان كنند و آنها را كه لذت بخش تر است ادامه و بعضی ها را متوقف كنند.

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

فهمیدن اینكه طرف مقابل از چه چیزی لذت میبرد یک هنر است و زن و مرد هر چه هنرمندتر باشند زندگی خوب و لذت بخش تری خواهند داشت. نوازش سینه ها ، لمس با زبان ، نوازش رانها ، لمس كلیتوریس، لمس نقطه g ، ارتباط دهانی وبسیاری مسائل دیگر … پس خانم ها و آقایان سعی كنند سفر های اكتشافی در طرف مقابل خود داشته باشند.

 

۷** در روابط جنسی موفق باید اضطرابها و ترسها كنار گذاشته شوند: مهم‌ترین آنها ترس از بچه دار شدن در طی رابطه جنسی است این ترس میتواند به صورت كاهش لذت جنسی، عدم لذت جنسی در زن، انزال زودرس و بسیاری مشكلات دیگر بروز نماید .

 

۸** خانم ها توجه كنند رابطه جنسی یک قسمت از رابطه زن و مرد هست و قسمت شروع هم می‌باشد پس راجع به آن واقع بین باشیم.آقایان هم توجه كنند كه رابطه جنسی تنها رابطه بین زن و مرد نیست.

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

توجه شود كه بر خلاف عقیده عوامانه با بچه، هیچ مردی را نمی‌شود به زندگی پایبند كرد اینكه می‌گویند تا ازدواج كردی بچه دار شو كاملاً تحریف شده است . باید اجازه داد وجوه مختلف ارتباطی بین زن و مرد «با چاشنی رابطه جنسی لذت بخش» آرام آرام مستحكم شود .

 

۹** خانم ها طبق معمولً نگران رابطه جنسی در شب زفاف هستند. مسائلی از قبیل : آیا درد دارد؟ آیا خون دارد؟ و غیره.پس آقایان بدون توجه به خرافات شب زفاف و شب اول زندگی مشترک رابه رضایت همسر خود اختصاص دهند و سعی نكنند با زور و فشار و اذیت اهداف از پیش تعیین شده خودرا دنبال كنند چه بسا همین مسئله عواقب وخیمی را در زندگی آینده آنها پیش می آورد«پس لذت برای شبهای دیگر و رضایت برای شب زفاف »

 

۱۰** كانال واژن،حفره اي روی هم خوابیده می باشد كه بعد از ازدواج طول و قطر آن با آلت تناسلی همسر تطابق پیدا میكند پس آقایان وخانمها استرس كوچكی و بزرگی آلت را از خود دور كنند و به نكات دیگر و مهمتر ارتباط جنسی توجه كنند.ولی آقایان میتوانند حتی بعد از اینكه خود به اوج لذت رسیدند با ادامه دادن مطالب پیش گفته راه رسیدن خانم به نقطه اوج را فراهم نمایند.

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

و دست آخر اینكه رابطه جنسی زیاد و مكرر با همسر هیچ عارضه اي ندارد و روی قوای جسمانی و سلامتی فرد نه تنها مضر نیست بلكه بسیار هم مفید می‌باشد به شرط اینكه به رابطه جنسی بعنوان یكی از ابعاد بسیار مهم زندگی نگاه شود.

 

استفاده از تریاک، مواد نیروزا و غیره هیچ اثر مثبتی بر روی رابطه جنسی ندارد ودر آینده صدمات برگشت ناپذیری را سبب خواهد شد ، پس بهتر است هر مشكلی در معاشقه پیدا كردید سریعاً به دکتر خود اطلاع داده و درمان متناسب را بگیرید. و هیچ وقت رابطه جنسی را مسئله بی اهمیت تلقی نكنید.

 

طبق تحقیقات به عمل آمده رابطه زوجین اگر دو طرفه باشد و هر برای هردو لذت بخش باشد تا ۸۵ درصد از مشکلات و مسائل اخلاقی آنها به خودی خود حل و فصل میگردد. در زیر کوتاه و مفید ترین روشهای لذت بردن زوجین را برای شما آماده کرده ایم.

 

۱**متداولترین نوع انجام عمل جنسی كه حدود ۸۰٪ نزدیكیها به این روش انجام میشود به این ترتیب است كه زن به پشت می‌خوابد و رانهایش را از هم بازو زانوهایش را كمی خم میكندو مرد میان دو پای او قرار گرفته و پس از فرو كردن آلت تناسلیش روی زن میخوابددر حالیكه نقطه اتكا پایین تنه او روی زانوهایش است.

 

در این نوع عمل جنسی دخول تقریبآ كامل است ولی دهانه زهدان و كلیتوریس «برجستگی نوک بالای آلت تناسلی زنان كه حساسترین نقطه زن برای تحریك شدن هستند» كم تحریک میشود.این روش برای شب زفاف مناسب است ولی برای زنان حامله مخصوصآ از نیمه دوم حاملگی به علت اینكه وزن بدن مردبر شكم زن وارد میشود مناسب نیست.

 

۲**در این روش زن به پشت می‌خوابد و پاها را روی شكم و سینه اش خم كرده و یا بر شانه هاي مرد میگذارد یا دور كمر او حلقه می زند. در این حالت آلت تناسلی زن «مهبل»۳ الی ۴ سانتیمتر كوتاه تر میشودو در نتیجه عمل دخول آلت مرددرفرج زن به طور كامل انجام میشود.همچنین كلیتوریس در مسیر آلت تناسلی مردقرار گرفته و با تماس آلت تحریک می‌شود

 

در این روش به علت دخول كامل زن و مرد هردو ارضا می شوندو از طرفی برای حامله كردن زن امكان بیشتری وجوددارد.مردانی كه مایع لذتبخششان سریع میریزد می‌توانند هنگام انجام عمل جنسی با زن با این روش در هر رفت و برگشت آلت تناسلی خودرا كاملآ از آلت تناسلی زن خارج كرده و دوباره فرو كنندو با كم كردن حركات مایع لذتبخششان را دیرتر درون فرج زن بریزندتابیشترین لذت جنسی را در وجودشان احساس کنند.

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

۳**زن روی لبه تختخواب نشسته و پاهایش را از هم باز و آویزان نموده و روی آرنجهای خود تكیه می كند.مرد بین پاهای او می‌ایستد و آلت تناسلیش را درون آلت تناسلی زن فرو می كند.برای انجام این نوع عمل جنسی باید چند بالش زیر باسن زن گذاشت تا آلت تناسلی مرد وزن دریک سطح و رو بروی هم قرار گیرد. در این نوع عمل جنسی كلیتوریس «برجستگی نوک بالای آلت تناسلی دختران» بخوبی تحریک میشود.همچنین این روش مناسبترین روش برای شب زفاف و پاره كردن پرده دختران است و برای مردان چاق هم نزدیكی را راحت می كند.

 

۴**زن به پشت خوابیده و پاها را از هم باز میکندو بعد از فرو کردن آلت مرد در آلت تناسلی خودش به آرامی پاهایش را باز کرده و رانها را بهم نزدیک می‌کند بطوریکه مرد کاملآ بین پاهای زن قرار می‌گیرد.در این حالت فشار رانها باعث تحریک لب هاي بزرگ آلت زن و کلیتوریس میشود.این نوع عمل جنسی برای ماههای اول حاملگی مناسب است ولی برای مردانیکه آلت تناسلی دراز دارند مناسب نیست.

 

۵**مرد به پشت می خوابد و پاها رابه هم چسبانیده و دراز می‌کند.زن پاهایش را در طرفین پاهای مرد قرار میدهدو روی او مینشیندویا زانو زده و کمی به جلو خم میشودو بدستهای خود تکیه میدهدو آلت تناسلی مرد را در فرج خود فرو می‌کند.در اینحالت فعالیت و حرکات معاشرت با زن است و با تکانهای پی در پی که به خود می دهد موجب ریخته شدن مایع لذتبخش مرد و ترشح شدن مایع لذتبخش خود میشود.

 

در این روش دخول به طور کامل انجام میشود و چون فعالیت با زن است اوج لذت جنسی زن زودتر فرا می‌رسد.این روش برای پیشگیري از حاملگی مناسب است .چون بیشتر مایع لذتبخش مرد بعد از ریخته شدن به پایین برمیگردد.همچنین برای مردان خسته و یا کسانی که آلت تناسلیشان کاملآ راست نمیشود روش خوبی است.

 

۶**مرد به پشت می خوابد و زن روی او می نشیندو یا زانو زده و به جلو خم میشوداما اینبار پشت زن به طرف مرد است.در این حالت زن آلت تناسلی مرد را بدرون مهبل خود فرو میکندو مانند حالت قبل خودرا حرکت میدهدتا اوج لذت جنسی فرا برسد.این روش برای مردان چاق و زنان حامله مناسب است.

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

۷**مرد روی صندلی مینشیندو زن را از پشت در آغوش میکشدو آلتش را درون فرج زن فرو می‌کند.در اینحالت کلیتوریس تحریک نمیشود و طرفین زود خسته می شوند.

 

۸**مرد مقابل زن مینشیندو آلت تناسلیش را درون فرج زن فرو می‌کند.در اینحالت دست ها برای نوازش نقاط حساس آزاد است.

 

۹**زن زانو زده و به جلو خم میشودو یا سر خودرا روی بالش میگذاردو مرد از عقب آلت تناسلی خود رابه جلو فرو می کند.در این حالت نقطه حساس برای تحریک زن درون آلتش به علت برخورد پی در پی با نوک آلت تناسلی مرد بشدت تحریک شده و زن در اینحالت بیشترین لذت جنسی را درون وجودش احساس می‌کند.

 

۱۰**زن و مرد مقابل هم می ایستندو عمل جنسی را انجام میدهند.در این حالت دخول کامل انجام نمیشودولی کلیتوریس تحریک میشودو دست ها برای نوازش پستانها و باسن زن آزاد است.

 

۱۱**مرد می‌ایستد و زن آلت تناسلی وی را به داخل فرج خود فرو می‌کند و سپس دست ها رابه گردن او حلقه کرده و پاها رابه کمر او می‌زند و درواقع به مرد آویزان میشود.در این حالت وحدت کامل جنسی حاصل میشود و دخول کامل صورت می‌گیرد.

 

۱۲**زن دست ها و سر را روی دسته صندلی میگذاردو به جلو خم میشودو مرد مانند وقتی که می‌خواهند از عقب زن «معقد»با او طرف شوند آلت تناسلی خودرا از عقب به جلو می‌راند. در اینحالت دست ها برای نوازش پستانها و سایر قسمتها آزاد است.

 

۱۳**مرد وزن روبروی یک دیگر به پهلو دراز می‌کشند و زن یک پای خودرا بروی پای مرد میاندازد و مرد به وسط پای او می رود و آلت تناسلیش را درون فرج زن فرو می‌کند.

 

۱۴**زن به پهلو و پشت به مرد می‌خوابد و مرد آلت تناسلی خودرا از عقب به جلو میراند. این حالت نیز برای دوران حاملگی مناسب است.

 

۱۵**زن به پشت میخوابدومرد یک پهلو طوری قرار میگیردکه نسبت به بدن زن عمود بوده و زیر رانهای بلند شده زن قرار گیرد بطوریکه رانهای زن روی باسن مرد باشد.یکی از مزایای این روش این است که انجام آن ساده بوده و درضمن هیچکدام سنگینی دیگری را تحمل نمی کند.

 

در اینحالت مرد میتواند ناحیه فرج و کلیتوریس زن«برجستگی نوک بالای آلت تناسلی زن» رابا دست تحریک کند.ماساژ جنسی علاوه بر تاثیرات مفیدی که روی بدن دارد، میتواند نقش تحریک کنندگی نیز داشته و لذت رابطه جنسی را دو چندان نماید.

 

ماساژ جنسی ارتباط جسمی زن و مرد را بیشتر کرده، ضمن برانگیختگی جنسی موجب میشود تا آنها لذت بیشتری از رابطه جنسی با یک دیگر ببرند.در خانمهایی که مشکل ارگاسم دارند یا این که دیر به ارگاسم میرسند، ماساژ جنسی بدن نقش مهمی در تسهیل ارگاسم دارد ودر این امر بسیار کمک کننده است.

داغ ترین قسمت های بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی (ویژه افراد متاهل)

آموزش ساده مراحل مختلف ماساژ جنسی بدن 

ماساژ پشت بدن:

برای شروع ماساژ جنسی و شل کردن عضلات بدن زن، بهتر است ابتدا از پشت او شروع کنید.اول نوک انگشتان خود رابه پوست او بکشید بعد ناحیه پشت را از بالا تا پایین به آرامی نوازش کنید.سپس به طور متناوب با حرکات کششی، لرزشی و دایره وار، آن را ماساژ دهید.

 

گاهی می‌توانید گوشت بدن وی را درست مثل خمیر با دستتان بگیرید و آرام فشار دهید.پوست سر را ماساژ داده و گاهی مو هاي وی را بین انگشتان خود بگیرید. سپس سراغ پاهای او رفته و انگشتان پایش رابا دست فشار دهید.

 

ماساژ جلوی بدن:

سینه و پستانها را از داخل به خارج بمالید. نوک سینه ها رابه آرامی ماساژ تحریک کنید. مو هاي ناحیه شرمگاهی را نوازش کرده و به نرمی بکشید. با کف دستتان قسمت پایین شکم بمالید.کف دودست خودرا بهم مالیده و وقتی گرم شد آن را روی تخمدانهای زن بگذارید.

 

عده اي معتقدند که انجام اینکار انرژی زن برای سکس را بیشتر می‌کند.سعی کنید ناحیه مثانه و رحم را فشار دهید. در این هنگام بهتر است زن تمرینات را انجام داده و ماهیچه هاي کف لگن خودرا مانند حالت متوقف کردن ادرار، سفت کند.

 

ماساژ واژن:

بهتر است در این مرحله دستکش لاتکس بپوشید. می دانید که زن ها به دو طریق به ارگاسم میرسند: از راه تحریک نقطه جی و از راه تحریک کلیتوریس.تعداد زیادی از خانم ها ارگاسم از طریق نقطه جی را عمیق تر می دانند. گاهی اگر تحریکات به طور مناسب ادامه پیدا کند زن میتواند چند ارگاسم پشت سرهم داشته باشد. این ارگاسمهای متوالی و پشت سرهم تاثیر بسیار خوبی در روحیه زن دارد.

 

دست خود رابه یک ماده لیز کننده مناسب آغشته نموده و لبهای واژن رابه انگشتتان ازهم باز کنید. نوک انگشتان رابه سمت بالا « به طرف ناف» بگیرید. لبهای داخلی و خارجی «کوچک و بزرگ» رابا انگشتتان از هم جدا کرده و آنها را تک تک به آرامی با دو انگشت بمالید.

 

حالا یک انگشت خودرا وارد واژن کرده به‌ دنبال آن انگشت دوم را نیز وارد کنید. انگشت شست خودرا بالا نگه داشته و آن را مقابل کلیتوریس قرار دهید. می‌توانید دست خودرا فشار دهید یا این که بلرزانید طوری‌كه دو انگشت شما با دیواره واژن و شست شما با کلیتوریس تماس داشته باشد.

 

کف دست خودرا روی استخوان عانه و انگشتانتان را روی لبهای واژن قرار دهید، حالا دست خود رابه آرامی به سمت پایین فشار داده و یک حرکت چرخشی به آن بدهید. با حرکت دست حدود ۱۰ دایره فرضی بکشید، سپس کف دست خودرا بلند کرده و با انگشت چند ضربه ملایم به لبهای واژن بزنید. چند ثانیه مکث نموده و دوباره همین حرکت را برای چند بار انجام دهید.

 

شما می‌توانید گردن رحم را در قسمت پشتی و فوقانی واژن به‌صورت یک بافت گنبدی شکل با شکافی در وسط آن «مانند چانه» لمس نمایید. با احتیاط بافت اطراف آن را تحریک کنید. برخی از خانم ها از اینکار لذت زیادی برده و از شما می‌خواهند اینکار را برایشان تکرار کنید.

 

بیاد داشته باشید که کلیتوریس از آلت تناسلی شما بسیار حساستر است. بنابر این هرگز انگشت خودرا به‌ صورت خشک و خشن روی آن نکشید. ابتدا که اندام تناسلی زن را لمس میکنید، کلیتوریس را فقط به نرمی فشار دهید. برای کاهش درد ناشی از اصطکاک می‌توانید کلیتوریس رابا لبهای واژن گرفته و با آن تحریک کنید.

 

انگشت خودرا وارد واژن کرده سپس دست دیگر خود راکه آزاد است روی قسمت پایین شکم بگذارید و به طرف یک دیگر فشار دهید.اگر با قسمتهای حساس و لذتبخش اندام تناسلی زن آشنا نیستید از او بخواهید تا دست شما را گرفته و با دست شما خودش را تحریک و استمناءکند. بعد ازآن خودتان به تحریک این قسمتها بپردازید.

 

یک روش دیگر برای ماساژ جنسی زن این است که مقداری ماده لیزکننده روی لب واژن ریخته سپس آن را با انگشت شست و اشاره خود بگیرید و ضمن فشار به آهستگی بکشید. این عمل را چندین بار پشت سرهم انجام دهید.تخمدانها در دو طرف واژن قراردارند. گروهی از خانم ها از ماساژ آنها لذت زیادی می‌برند و گروهی دیگر آن را دردناک می دانند. درصورت تمایل می‌توانید آنها را ماساژ دهید.

 

قسمت داخلی رانها و مو هاي عانه رابه نرمی نوازش کنید. بتدریج که زن لگن خودرا بالا میبرد،این منطقه را بیشتر ماساژ دهید. بعد از مدتی می‌توانید انگشت خود رابه سمت لبهای واژن ببرید. به کمک یک ماده مناسب آنها را لیز نموده یکی یکی با دست بگیرید. محل اتصال لب بیرونی واژن به بدن رابا دوانگشت گرفته از پایین به سمت بالا بکشید. نظیر همین عمل رابا لبهای دیگر هم چند بار انجام دهید.

 

به آرامی انگشت خودرا وارد واژن کنید. چند لحظه ثابت نگه داشته سپس آن را وارد و خارج کنید. اگر لازم شد می توانید از انگشت دیگرتان هم استفاده کنید.انگشت شست را وارد واژن کرده کف دست خودرا دور کلیتوریس بچرخانید و ضمن آن با سایر انگشتان، استخوان لگن را فشار دهید. به این ترتیب شما می توانید سقف واژن «نقطه جی داخلی» و مثانه«نقطه جی خارجی» را تواما” تحریک نمایید.

 

با انگشت خود نقطه جی را داخل واژن تحریک کنید. برای اینکار انگشت خودرا روی دیواره قدامی واژن گذاشته و آن را مثل دکمه زنگ فشار دهید و دوباره بردارید. هم زمان بااینکار کلیتوریس را هم کمی غلغلک بدهید. با دوانگشت خود دیواره واژن را در جهت بالا و پایین هشت بار با هم فشار دهید و همراه آن کلیتوریس را نیز تحریک کنید. سپس کلیتوریس رابه نرمی با انگشت گرفته ضمن فشار به آرامی آن را بکشید.

 

انگشت خودرا داخل واژن بشکل دایره بچرخانید ودر محل ساعت ۱۲ کمی مکث کنید. بعد از مدتی ورودی واژن رابا انگشت غلغلک دهید. انجام این عمل زن را بشدت حشری می کند. حالا انگشت خودرا بین لبهای داخلی و خارجی واژن برده از پایین تا بالا به سمت کلیتوریس بچرخانید. دراینجا وبعد از انجام همه ی اینکارها او دیگر منتظر ورود آلت شماست ومطمئنا لذت زیادی ازآن خواهد برد.

 

داغ ترین قسمت هاي بدن زن و مرد هنگام رابطه زناشویی «ویژه افراد متاهل»

 


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس هایی از هتلی لاکچری که تنها یک اتاق دارد

عکس هایی از هتلی لاکچری که تنها یک اتاق دارد   هر گردشگر می داند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *