خانه / سرگرمی و تفریحی / بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

بازیگران مشهوری که خیانت جنسی کردند +عکس 

بله درست شنیدید، سلبریتی ها و بازیگران خیانت کار حتماً یک سری شان قهرمان دوران کودکی مان باشد و یا نقش هایي بازی کرده باشند که باعث شده باشند خیلی ها ازآن کاراکتر ها الگو بگیرند، اما خیانت و بعضا تجاوز فقط در دنیای خلاف کار ها نیست بلکه در دنیای ثروت و شهرت و محبوبیت هم وجوددارد و بعضی وقت ها هم با شدت بیشتری وجو دارد. کدام یک از ستارگان بیشتر از یک‌بار بطرف مقابل خود خیانت کرده است؟ خودتان ببینید.

 

آرنولد شوارتزنگر

اوایل سال ۲۰۱۱ آرنولد شوارتزنگر بعنوان ترمیناتور، فرماندار سابق کالیفرنیا و یک مرد همه ی فن رقیب که خودرا وقف همسرش ماریا شریور و چهار فرزند زیبایشان کرده است شناخته شده بود. با این حال در ماه مه همان سال بطور کل وجهه اش تغییر کرد و برای چیز دیگری شهرت یافت. بر اساس گزارشی که روزنامه لس آنجلس تایمز نوشت او با مستخدمش، میلدرد بائنا وارد رابطه عاطفی شده و از او فرزندی داشت.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

رابطه با مستخدمش تنها خطای او نبوده است. او همچنین با بریگیته نیلسن، همبازی خود در فیلم “سونیای سرخ” محصول سال ۱۹۸۵وارد رابطه شد. شوارتزنگر همان طور که در کتاب خاطرات خود با نام “یادآوری: داستان باورنکردنی و واقعی من” می‌نویسد، رابطه گرم و عاطفی خودرا با نیلسن می پذیرد.

 

ادی سیبریان

ادی سیبریان نه تنها به همسر سابقش رندی گلانویل که پیش از این مدل بوده خیانت کرده و رابطه اي رابا لي ان رایمز، خواننده سبک کانتری آغاز کرده است، در حال حاضر نیز رایمز همسر سیبریان است. سیبریان پیش از این نیز به گلانویل خیانت کرده بودو با شینا ماری شی، ستاره سریال «قوانین وندرپامپ» وارد رابطه شده بود. شی درسال ۲۰۱۳ جزئیات این رابطه را در مجله آس ویکلی «US Weekly» بازگومی کند:

 

«هفت سال پیش با ادی آشنا شدم، شش یا هشت ماه پیش بود که متوجه شدم ادی قبلا ازدواج کرده، وقتی رو در رو باهم صحبت کردیم انکار می‌کرد ولی در انتها همه ی چیز را پذیرفت. بعد از این اتفاق دیگر با او صحبت نکرده ام.»

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

به گفته شی درسال ۲۰۰۹ سیبریان بار دیگر به سراغ او می‌آید در حالی‌که هنوز متأهل بوده و بطور هم زمان با رایمز همبازی خود در فیلم “شفق قطبی” رابطه داشته است. در مدت زمان کوتاهی رابطه او و رایمز عمومی شده و گلانویل از سیبریان طلاق می‌گیرد. در آوریل ۲۰۱۱ او با رایمز ازدواج می‌کند.

 

جسی جیمز

“چندش” بهترین واژه برای توصیف این موجود خیانتکار است. این موتورسوار به تمام همسران خود از جمله ساندرا بولاک بازیگر مشهور و برنده جایزه اسکار و کت وون دی ستاره برنامه “ال اي اینک” ««L.A.Ink خیانت کرده است.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

در مراسم اسکار سال ۲۰۱۰ بولاک که برنده بهترین بازیگر زن برای فیلم« نقطه کور» شده بود با شوق فراوان برای عشق بی شائبه همسرش نسبت به وی سپاسگزاری کرد. تنها چند روز پس از مراسم اسکار بولاک و همه ی دنیا از جاییکه فکرش را هم نمی‌کردند غافلگیر شدند. گزارش ها نشان می داد در حالی‌که بولاک مشغول بازی برای فیلمش بوده همسر دوست داشتنی وی چندین رابطه نامشروع داشته است.

 

جیمز پس از جدایی از بولاک رابطه ناپایداری رابا وون دی شروع می‌کند. انها در ژانویه ۲۰۱۱ باهم نامزد می‌کنند ولی این نامزدی در سپتامبر ۲۰۱۱ به هم میخورد، بر اساس گزارشات جیمز در مدت نامزدی اش با وون دی با ۱۹ زن دیگر رابطه نامشروع داشته است. وون دی در نوامبر ۲۰۱۱ در صفحه فیسبوک خود اینچنین می می‌نویسد:

 

«امروز با نوزدهمین دختر آشنا شدم. دختری که باید به فهرست دخترانی که جیمز در طول یکسال گذشته با انها رابطه داشته اضافه کنم. می دونم که لایق بدترین ها هستم. بشما هم گفتم، به همه ی شما، دلم میخواست که وادار نباشم این حرف رو بزنم، همه ی شما بیشتر از اون چیزی که بدونید درست می گفتین.»

 

کلیر دینز

واینونا رایدر دوست دینز درسال ۱۹۹۷ او را با بن لي آشنا کرد. دینز و لي تا سال ۲۰۰۳ باهم زندگی کردند تا این که شایعاتی درباره رابطه بین دینز و بیلی کروداپ، همبازی وی در فیلم «استیج بیوتی» بر سرزبان ها افتاد.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

در آن زمان کروداپ با مری-لوئیز پارکر، ستاره سریال “علف ها” «Weeds» که درسال هاي ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۲ پخش می شد در رابطه بودو از قرار معلوم پارکر از کروداپ هفت ماهه باردار بود. سه سال بعد دینز به کروداپ خیانت کرد ودر سال ۲۰۰۹ با هیو دنسی، همبازی خود در فیلم “عصر” «۲۰۰۷» ازدواج کرد.

 

تایگر وودز

آه، تایگر وودز! درسال ۲۰۰۹ خبر خیانت ستاره گلف به همسرش الین نوردگرن که یک مدل سوئدی است در همه ی جا پیچید. مشخص شد که وودز با ۱۲۰ زن رابطه داشته است. طبق گزارشات نوردگرن که در حال حاضر همسر سابق وودز است هنگامی که از خیانت همسرش خبردار شد او رابا یک چوب گلف دنبال کرد. می‌توانید او را مقصر بدانید؟

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

بنظر میرسید که وودز بعد از این خرابکاری از داشتن رابطه کناره گرفته است تا این که وی با لیندزی وان، اسکی باز و قهرمان المپیک اسکی وارد رابطه شد. این دو پس از مدتی از هم جدا شدند، بر طبق شایعات دلیل جدایی انها خیانت وودز به وان بوده است. او با آماندا بوید همسر سابق جیسون دافنر که یک بازیکن گلف است وارد رابطه شده بود. وودز این شایعات رابه شدت تکذیب کرد و وان علت جدایی شان را وجود مشکلات در زندگی شخصی شان دانست.

 

دین مک ‌درموت

ظاهرا دین مک درموت ستاره برنامه هاي واقع نما هنوز نیاموخته که خیانتکاران هیچگاه برنده نمی‌شوند. در ژوئن ۲۰۰۵ او یک مرد متأهل و همسر هنرپیشه کانادایی ماری جو استیس بود. آن ها درسال ۱۹۹۳ ازدواج کرده بودند و دو فرزند داشتند. در جولای ۲۰۰۵ مک درموت کار بر روی فیلم “ذهنی فرای قتل” «Mind Over Murder» را برای شبکه تلویزیونی با توری اسپلینگ برای لایف تایم آغاز کرد.

 

اسپلینگ نیز در هنگام ساخت این فیلم متأهل بود. ظاهرا زمانی که اسپلینگ و مک درموت هم دیگر را ملاقات می‌کنند آتش عشق بینشان شعله می‌کشد. هر دوی انها در طول کار بر روی فیلم اقدامات قانونی لازم را برای طلاق از شریک زندگی خود آغاز کردند ودر مای می ۲۰۰۶ طی مراسمی باهم ازدواج کردند.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

با داشتن چندین برنامه تلوزیونی مشترک و چهار فرزند، همبستگی خانوادگی آن ها در آتش خیانت مک درموت به اسپلینگ در حالی‌که برای کار به کانادا رفته بود به خاکستر بدل شد. زمانی که خبر خیانت مک درموت علنی شد وی دوره درمان خودرا برای ترک عادات جنسی آغاز کرد.

 

کوبی براینت

گزارشات مختلفی درباره خیانت ستاره تیم بسکتبال لس انجلس لیکرز طی سال هاي متمادی وجوددارد. او درسال ۲۰۰۳ متهم به اذيت جنسی متصدی رزرواسیون ۱۹ ساله¬ي هتل کلرادو شد. درحالی که در نهایت پرونده تجاوز او مختوم اعلام شد وی داشتن رابطه جنسی را پذیرفت.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

ونسا براینت همسر این بازیکن درکنار او ماند. بر طبق گزارش روزنامه آنلاین اینترنشنال بیزینس تایمز ونسا تعداد زنانی راکه کوبی تا سال ۲۰۱۱با انها رابطه داشته ۱۰ رابطه درسال تخمین زده که در طول زندگی مشترک شان در کل شامل ۱۰۵ رابطه میشود. خانم براینت برگه هاي درخواست طلاق را درسال ۲۰۱۳ پر کرد ولی درخواست خودرا پیگیری نکرد.

 

چارلی شین

قبل از این که شین خون ببر در رگ هایش جریان داشته باشد «طبق اسطوره ها تنها خدایان، فناناپذیران و البته ببرها خون ببر در رگ هایشان جریان دارد. داشتن خون ببر سبب رویین تن شدن است. در گفتگو اي شین ادعا میکند که خون ببر در رگ هاي او جریان دارد و بهمین دلیل است که با مصرف آن همه ی مواد مخدر هیچ بلایی سرش نیامده است» و به ایدز مبتلا شود تلاش میکرد که یک فرد عادی و مرد خانه باشد با این حال وفاداری جزو خصوصیات بارز او نبود.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

درسال ۲۰۰۵ شایعه شد که شین به همسرش دنیس ریچاردز که تنها دو سال از ازدواجشان گذشته خیانت کرده است. خیانت او سبب شد همسرش در حالی دومین فرزند شین را هفت ماهه باردار بود برگه هاي طلاق را پر کند. شین مستقیماً تمام اتهامات مربوط به خیانت را رد کرد. او ازدواج دیگری با بروک مولر داشت که با مشکلات فراوانی روبه‌رو بودو ختم به خیر نشد. درسال ۲۰۱۰ رادار آنلاین و اینتاچ در گزارشاتی رابطه او را با کارگران جنسی تایید کردند.

 

او بارها در مقابل منزل یکی از کارگران جنسی دیده شده در حالیکه سعی داشته با سبیل مصنوعی تغییر چهره بدهد. منبعی به رادار آنلاین گفته: «او همان چارلی سال هاي پیش است و هیچ تغییری نکرده است.» وکیل شین اتهامات خیانتکاری را انکار کرده و به رادار آنلاین گفته:

 

«زنی که در موردش صحبت می‌کنید خواهر یکی از هم کمپی هاي شین است. او ۱۲ بار با شین تماس تلفنی داشته و شین تنها به دوازدهمین تماس او پاسخ داده. از آنجایی که شین می دانسته تحت تعقیب است و رفتن به منزل یک کارگر جنسی صورت خوشی نخواهد داشت از سبیل مصنوعی برای تغییر چهره استفاده کرده است.» او و مولر درسال ۲۰۱۰ با تلخی و نزاع برگه هاي طلاقشان را پر کردند.

 

آزی آزبورن

در ماه مه ۲۰۱۶ شارون بعد از ۳۳ سال زندگی با آزبورن مچ او را در حال خیانت گرفت. طبق گزارشان آزبورن از چهار سال قبل با آریشگر خانوادگی شان، میشل پاگ وارد رابطه شده بود. پاگ در مورد رابطه خود با آزبورن اینگونه می‌گوید: «رابطه ما مثل داستان هاي عاشقانه قدیمی بود، وقتی می‌گویم که او عاشقانه به من عشق می ورزید با تمام وجودم این حرف را می‌زنم… او از ابتدا بطور واضح از من خواست که با هیچ شخص دیگری وارد رابطه نشوم. رابطه ما واقعی بود.»

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

ما برای پاگ متاسفیم چرا که آزی احساس مشابهی دراین مورد ندارد. وکیل او به مردم گفت: «در طول ۶ سال گذشته آزی با اعتیاد به رابطه جنسی کنارآمده است. او برای خانم پاگ متأسف است. پاگ این رابطه جنسی را بزرگ نمایی کرده است. آزی تمایل دارد تا از همه ی زنانی که با آن ها رابطه داشته عذرخواهی کند. از زمانی که رابطه او با خانم پاگ علنی شد آزی تحت درمان قرار گرفت.

 

او از اثرات رفتار خویش بر روی خانواده اش شرمسار است و خداوند را سپاسگزار است. برای داشتن همسری بی نظیر هم چون شارون که در کنارش ایستاده و از او حمایت میکند.» جالب است که آزی بعدها به مجله تایمز لندن گفته: «من عضو یک گروه راک هستم، مگه نه؟ فکر نمیکنم که من یک معتاد جنسی باشم.»

 

کریس راک

کریس راک و همسرش مَلاک، پس از بیست سال زندگی مشترک درسال ۲۰۱۶ از هم جدا شدند. این کمدین اعتراف کرد که علت اصلی جدایی انها خیانت و بی وفایی او بوده است. او در ماه مه ۲۰۱۷ به مجله رولینگ استون گفت که او به همسرش خیانت کرده و با سه زن دیگر رابطه داشته است، به گفته او یکی از این زنان جزو سلبریتی ها بوده است.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

او گفته : «من یک احمق واقعی بودم. گفته شده که من خیانت کردن رو حق خودم می دونم چون نان آور خانواده من هستم، این حرف ها چرند است. اشتباهات من کاملاً بزرگنمایی شده اند. اگر همسرت واقعا تو را دوست داشته باشد برای تو ارزش بالایی قائل است. ولی تو آن ها را نامید می‌کنی.» مجله پیج سیکس فاش کرد که ستاره اي که با راک رابطه داشته کسی نیست جزء کری واشینگتن.

 

از قضا او و واشینگتن در فیلم “فکر میکنم عاشق همسرم هستم” محصول سال ۲۰۰۷ باهم همبازی بوده اند. دراین فیلم شخصیتی که راک بازی می‌کند به همسرش خیانت می‌کند و با شخصیتی که واشینگتن بازی میکند وارد رابطه میشود. طبق گفته هاي منبعی:

 

«او در هنگام کار بر روی فیلم “فکر میکنم عاشق همسرم هستم” به همسرش خیانت کرد و با کری وارد رابطه شد. این رابطه تقریبا ۶ ماه طول کشید تا این که همسر راک از این رابطه آگاه شد.» وکیل مدافعین راک و واشینگتن هیچ اظهار نظری در مورد اتهامات نکردند و معتقدند: «هیچ نقطه تاریکی دراین پرونده وجود ندارد.»

 

کریستن استوارت

در جولای سال ۲۰۱۲ علیرغم این که استوارت با همبازی خود رابرت پتینسون در فیلم “گرگ و میش” «۲۰۰۹» در رابطه بود، عکسی از وی در حالی‌که روپرت ساندرز، کارگردان فیلم «سفید برفی و شکارچی»، را می بوسید منتشر شد. در آن زمان ساندرز با لیبرتی راس ازدواج کرده و صاحب دو فرزند بود. قسمت ناراحت کننده داستان این است که راس در فیلم “سفید برفی و شکارچی” نقش مادر استوارت را برعهده داشت.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

استوارت متن عذرخواهی از پتینسون را از طریق مجله پیپل منتشر کرد: «من برای آسيب اي که به نزدیکانم زده ام و برای شرمساری که به وجود آورده ام عمیقاً متاسفم. حماقت لحظه اي من مهم‌ترین چیز در زندگی من رابه خطر انداخت. راب کسی است که من عاشقش هستم و بیشتر از همه ی برایم ارجمند است. من راب را دوست دارم. واقعاً متأسفم.» این مسئله که آیا این اتفاق فقط یکبار پیش آمده و یا ادامه دار بوده است جای بحث دارد.

 

آن طور که مجله پیپل گزارش داده رابطه استوارت و ساندرز ماه ها طول کشیده است. به هرحال ساندرز و راس از هم طلاق گرفتند. استوارت و پتینسون به منظور تور معرفی عمومی فیلم “گرگ و میش: سپیده ‌دم قسمت دوم” «۲۰۱۲» برای مدت کوتاهی باهم مصالحه کردند.

 

بن افلک

بن افلک قبول دارد که در زمان فیلم برداری فیلم “بی باک” «۲۰۰۳» به نامزدش، جنیفر لوپز، خیانت کرده و با جنیفر گارنر وارد رابطه شده است. وی در گفتگو اي با مجله پلی بوی گفت: «آنجا جایی بود که من زن زندگی ام را پیدا کردم. ما در جریان ساخت فیلم “پرل هاربر” باهم آشنا شدیم که مردم از ان متنفر هستند با این حال ما در جریان فیلم برداری “بی باک” عاشق هم شدیم.»

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

در آن زمان گارنر همسر اسکات فولی بودو متأسفانه ضرب المثل «از هر دستی بدی از همون دست هم میگیری» برای گارنر اتفاق افتاد. بعد از این که وی در آوریل ۲۰۱۷ برگه هاي طلاق را پر کرد آشکار شد که افلک در دوران تأهل نیز با لیندزی شوکاس، تهیه کننده برنامه «شب هاي شنبه» رابطه داشته است. بر اساس گزارشات رابطه افلک با شوکاس از سال ۲۰۱۳، بعد از این که او در برنامه زنده «شب هاي شنبه» شرکت می‌کند آغاز میشود.

 

منبعی در رادار آنلاین گزارش داده: «انها در هتل هاي نیویورک و کانادا ملاقات هاي پنهانی داشته اند اما از ترس این که عکسی از آن ها منتشر شود هیچگاه در مکان هاي عمومی ظاهر نشده اند. هرگاه در مکان هاي عمومی هم دیگر رامی دیدند لیندزی به یک سو می رفت و بن درست در طرف مخالف او حرکت می‌کرد. طبق گزارشات رادار آنلاین شوکاس و افلک از طریق یک ایمیل مخفی باهم در ارتباط بودند.

 

علاوه بر این انها در شهر لندن در جریان فیلم برداری فیلم «لیگ عدالت» «۲۰۱۷» درکنار هم بودند. بن متعهد شده بود که بر روی حل مشکلات ازدواجش و کاهش تنش هاي موجود در رابطه ي بین خود و گارنر تمرکز کند. اما با این حال به ملاقات هاي پنهانی خود با لیندزی ادامه داد. نهایتاً لیندزی زنی بود که به همه ی امیدهای موجود برای آشتی بین بن و جن خاتمه داد. طبق گزارش جراید افلک و شوکاس همان‌ گونه در رابطه هستند.

 

دیوید بورناز

دیوید بورناز در طول ده سال اول زندگی مشترکش با جیمی برگمن یک فرشته نبود. در ماه مه ۲۰۱۰ ستاره سریال “استخوان ها” در گفت و گو اي با مجله پیپل پذیرفت که: «ازدواج ما بدلیل خیانت هاي من لکه دار شده است. تصمیم دارم صادق باشم.

 

من فرد متعهدی نبودم.» بورناز ادعا میکند که یکی از معشوقه هاي او که بورناز از ذکر نام او خودداری کرد وکیل متبحری به نام گلوریا الرد رابه خدمت گرفت و او را تهدید کرده که اگر سر کیسه را شل نکند و به او حق السکوت ندهد جزئیات رابطه شان را در جراید فاش خواهد کرد. او در ادامه توضیح میدهد: «من با زنی وارد رابطه شده بودم که از من درخواست پول کرد. احساس کردم که مورد اخاذی قرار گرفته ام.»

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

طبق گزارش رادار آنلاین بورناز اخیراً به یک زن که نامش فاش نشده دو بار حق سکوت داده است. اما زمانی که این زن درخواست مبلغی بالغ بر ۱۰۰٫۰۰۰ دلار می‌کند وی از پرداخت حق السکوت امتناع می‌کند. بورناز با کدام یک از زنان رابطه داشته است. آن طور که ادعا شده وی با ریچل یوچیتل و کریستینا هیگن رابطه داشته است. هیگن از بورناز بدلیل ارتکاب آزارهای جنسی شکایت کرد.

 

اسکات دیسیک

در طول رابطه نسبتاً طولانی اسکات دیسیک و کورتنی کارداشیان که به ده سال کشید شایعات بی وفایی دیسیک در همه ی جا منتشر شد. در مارچ ۲۰۰۸ کورتنی در سریال تلویزیونی واقع ‌نما “پا به ‌پای خانواده کارداشیان” اسکات رابا پیامکی روبه‌رو میکند که از یک زن دیگر در صندوق پیامک هاي اسکات پیدا کرده است.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

او سعی کرد که اشتباه خودرا جبران کند و دیگر سراغ این کارها نرود، اما در جولای ۲۰۱۵ باز به عادت هاي قدیمی خود بازگشت. عکسی از او درکنار طراح مد، کوله بارتولی، در سواحل موناکو منتشر شده است. پس از انتشار این عکس اسکات و کورتنی از هم جدا شدند.

 

سیه‌ نا میلر

اگر چه ممکن است سیه‌‌نا میلر بیشتر بعنوان دختر ساده و جوانی که جود لاو با رابطه داشتن با پرستار بچه به او خیانت کرده مشهور شده باشد. خود میلر نیز در امر خیانت ید طولایی دارد. میلر در حالی‌که با لاو در رابطه بود با رابطه داشتن با بازیگر انگلیسی، دنیل کریگ به او خیانت میکند. پس از جدایی از لاو با بالتازار گتی که متأهل بود وارد رابطه شد.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

وی در نهایت با تام استاریج ازدواج میکند که حاصل این ازدواج دختری به نام مارلو است. طبق گفته هاي رادار آنلاین که در اکتبر ۲۰۱۵ منتشر شد این احتمال وجوددارد که میلر با برد پیت، تهیه کننده فیلم “شهر گم شده زی” «۲۰۱۷» وارد رابطه شده است چرا که درست در زمان فیلم برداری این فیلم بود که از استاریچ جدا شد.

 

برد پیت

سبک و سیاق خیانت برد پیت به خوبی در شروع رابطه ي بد آوازه اش با آنجلینا جولی قابل روئت است. در اکتبر ۲۰۰۸ جولی در گفتگو اي به مجله نیویورک تایمز گفت که فیلم “خانم و آقای اسمیت” «۲۰۰۵» رابه فرزندانشان نشان خواهد داد زیرا: «کمتر کسی وجوددارد که به تماشای فیلمی بنشیند که پدر و مادرش در آن عاشق شده اند.»

 

در دسامبر ۲۰۰۸ پیت به مجله رولینگ استون گفت که او و جولی در جریان فیلم برداری عاشق هم شدند. به گزارش پارس ناز طبق گزارش آس ویکلی “خانم و آقای اسمیت” در ژانویه ۲۰۴ فیلم برداری شده است یعنی تقریبا یکسال قبل از زمانی که پیت و همسر سابقش جنیفر انیستون برگه هاي طلاق را پر کردند.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

در اکتبر ۲۰۱۵ پیت تهیه کنندگی “شهر گم شده زی” محصول سال ۲۰۱۷ راکه سیه‌نا میلر در آن ایفای نقش می‌کرد را بر عهده گرفت. طبق گزارشات این پروژه حسادت جولی رابه شدت برانگیخته است. منبعی دراین تاچ «In Touch» گفته: «از آغاز ساخت فیلم در ماه آگوست او «جولی» پیوسته نام سیه‌نا را از زبان پیت شنیده است. سیه‌نا روی اعصاب جولی راه می رفت. برد به جولی گفته که اجازه بدهد کارش را بعنوان یک تهیه کننده انجام دهد و جولی بر سر او فریاد زده و گفته که نمیخواهد او را در نزدیکی سیه‌ نا ببیند.

 

آنجلینا کاملاً نسبت به رفتار پیت و سر و صدایی که وی در مورد سیه‌نا راه انداخته بودو این که بی صبرانه منتظر بود تا دریک فیلم از او بازی بگیرد حساس شده بود. آنجلینا به شدت از احساسی که بین آن دو وجود داشت نگران بود. حسادت او بر او غلبه کرد.» در سپتامبر ۲۰۱۶ برگه هاي درخواست طلاق را پر کرد. در تابستان ۲۰۱۷ پیت با میلر در ارتباط بود اگر چه میلر این شایعات رابا تمسخر رد کرده است.

 

کریس براون

کریس براون برای حس حسادتی که داشت قادر نبود دریک زمان به یک زن وفادار باشد. او درسال ۲۰۱۳ در گفت و گو اي در شبکه رادیویی پاور ۱۰۵٫۱ اعتراف کرد که او دریک زمان با دو زن رابطه داشته است. ریحانا و کراچی ترین. پس از این که او و ریحانا در بهار ۲۰۱۳ از هم جدا شدند براون بطرف ترین بازگشت. رابطه متزلزل آن ها تا سال ۲۰۱۵ ادامه داشت تا این که ترین مطمئن شد که بهترین کار جدایی است زیرا زمانی که ترین و براون در رابطه بودند مدلی به نام نیا از براون باردار شد.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

حدوداً یکسال پیش براون در صفحه اینستاگرام شخصی خود مطلبی را در مورد عدم وفاداری خود به اشتراک گذاشت. او دراین مطلب نوشته: «ما به شریک خود خیانت می‌کنیم ولی نمیخواهیم که شریک ما به ما خیانت کند، می‌دانید چرا؟ برای این که ما میدانیم خیانت کردن کار اشتباهی است! ما برای داشتن رابطه جنسی خیانت می‌کنیم درحالی که وقتی یک زن خیانت می‌کند از سر عشق و محبت اینکار را انجام می‌دهد.

 

به گزارش پارس ناز زنها با مردی به تو خیانت می‌کنند که احتمال دارد جای شما را بگیرد. تعداد دفعاتی که ما مردها خیانت می‌کنیم بیشمار است با این حال زنها برای بهترین خیانت میکنند. ما خیانت میکنیم ولی تحمل دیدن خیانت را نداریم. اگر به ما خیانت شود حس میکنیم که دنیا به آخر رسیده است. زنها از عشق ورزیدن، متعهد و وفادار بودن نمی‌ترسند اما بعضی وقت ها این ما مردها هستیم که مشکل داریم.»

 

الیزابت تیلور

تعداد روابط خارج از ازدواج الیزابت تیلور از تعداد شوهرانش بیشتر بوده است. ازدواج کردن با ۷ مرد کار شاقی است که این خانم انجام داده. بر اساس کتاب “الیزابت تیلور: چیزی شبیه این بانو وجود ندارد” او در حالیکه با ادی فیشر ازدواج کرده بود با ریچارد برتون مردی که بعدها با وی ازدواج کرد وارد رابطه شد.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

در حالیکه با برتون ازدواج کرده بود در دوران ماه عسل با همسر اول خود نیکی هیلتون رابطه داشت. طبق گزارشات وی با تونی کرتیس و رینیه شاهزاده موناکو که سال‌ها بعد با کریس کلی ازدواج می‌کند رابطه داشته است. گفته میشود تیلور در حالی‌که با مایکل ویلدینگ ازدواج کرده بود با فرانک سیناترا رابطه داشته و سیناترا اورا فریب داده است.

 

جک نیکلسون

جک نیکلسون از سال ۱۹۷۳ تا ۱۹۹۰ و به مدت ۱۷ سال با آنجلیکا هیوستون زندگی می‌کرد. او در طول این ۱۷ سال در هر فرصت مناسبی به هیوستون خیانت کرد. هیوستون در کتاب خاطرات خود با نام “مرا تماشا کن” ادعا می‌کند که در یکی از نخستین قرارهای عاشقانه شان این بازیگر برنده جایزه اسکار ظاهر نشد تا بتواند به دیدار معشوقه سابق خود میشل فیلیپس از گروه موسیقی ماماز اند پاپاز برود.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

نیکلسون برای دوچرخه سواری با زنان فرانسوی هیوستون را در خیابان رها کرده، هیوستون بارها یادداشت هاي عاشقانه¬ي دختران مختلف و یادگاری هایشان را در مقابل در خانه اي که با نیکلسون در آن زندگی میکرد پیدا کرده است. نیکلسون سرانجام درسال ۱۹۹۰ سر میز شام به هیوستون می‌گوید که از ربه‌کا بروساد صاحب فرزند شده است.

 

لمار اودم

پس از طلاقش از کلویی کارداشیان که بدلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر و بستری شدنش در بیمارستان به تعویق افتاده بود لمار اودم به بسیاری از روابط نامشروع خود در زمان ازدواجش با کارداشیان اعتراف کرد. اودم در گفت و گو اي با مجله آس ویکلی می‌گوید: «ازدواج من با کارداشیان برای من دروازه اي رابه سوی زنان دیگر گشود که احتمالاً پیش از این به من علاقه اي نداشتند.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

وقتی که من مرد کارداشیان شدم و به تلویزیون راه پیدا کردم درنظر دیگران فریبنده و جذاب شدم. افرادی که حتی چیزی در مورد بسکتبال نمی‌دانستند به سراغ من می آمدند. خیانت و داشتن رابطه با زنان دیگر در دورانی که متأهل بودم تنها کاری است که از انجام آن پشیمان هستم. من کار درستی انجام ندادم. کاش می توانستم جلوی هوس خودم را بگیرم.»

 

جاستین تیمبرلیک

در حال حاضر که تیمبرلیک با جسیکا بیل ازدواج کرده و صاحب دو پسر شده است نام و آوازه روشنی دارد اما بیایید نگاهی به روزهایی که گذشته است بیاندازیم زمانی که او به لقب هاي نه چندان خوشایندی شهرت داشت. درسال ۲۰۰۹ در حالی‌که وی با بیل بود شایعاتی در خصوص رابطه پنهان او با ریحانا منتشر شد. منبعی در هالیوود گاسیپ بیان کرد که پس از مراسم جایزه میوزیک ویدئو ام تی وی ریحانا و جاستین به اتاقی دریک هتل رفته اند.

 

طبق گزارش این منبع انها تلاش کردند که این اتفاق رابه شکل یک راز نگاه دارند اما جسیکا چند روزبعد از این ماجرا با خبر شد. پس ازآن ریحانا و جاستین از طریق تلفن باهم در ارتباط بودند. ریحانا پشت تلفن از جاستین می پرسد: «آیا هنوز با جسیکا هستی؟» و او در جواب اشاره می‌کند که رابطه آن ها بهتر شده است.

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

ریحانا تنها زنی نیست که ادعا می‌شود با جاستین رابطه داشته است. آس ویکلی گزارش داده است که در سپتامبر ۲۰۱۰ جاستین سه شبانه روز رابا الیویا مان گذرانده در حالی‌که به او گفته که مجرد است. طبق گفته هاي منبعی: «تیمبرلیک به همه ی اعلام کرده بود که رابطه او و جسیکا به اتمام رسیده است در حالی در حقیقت این کارها را در خفا و دور از چشم جسیکا انجام می داد.» وکیل او تمام این ادعاها را رد کرده است.

 

ریتا اورا

نخستین گزارش خیانت اورا زمانی مطرح شد که او درسال ۲۰۱۲ بتازگی با راب کارداشیان وارد رابطه شده بود با این حال تعریف هر دوی آن ها از رابطه باهم تفاوت داشت. اورا به یک مجله استرالیایی گفته بود:

 

«در حقیقت من هیچوقت فکر نمی‌کردم که این یک رابطه است. صادقانه می‌گویم. من در ذهنم هیچ گاه این دوستی را بودن دریک رابطه تعریف نکردم. زمانی که از او جدا شدم گفتم: به این دلیل که من هیچ گاه حضور نداشتم، نمی‌دانم چطور باید اینکار را بکنم. این تمام چیزی بود که من گفتم و بقیه چیزها خود بخود اتفاق افتاد.»

بازیگران و چهره های مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

کارداشیان ماجرا را جور دیگری تصور می‌کرد. «او به من خیانت کرد. در زمانی که ما باهم بودیم او تقریبا با ۲۰ مرد دیگر رابطه داشت.» او در صفحه توئیتر خود نوشت: «برایم جای سوال دارد حالا که ما از هم جدا شده ایم او با چند مرد دیگر رابطه خواهد داشت؟ وقتی زنی با رابطه داشتن با یک مرد به تو خیانت می‌کند این برای من قابل تحمل است. آدم ها اشتباه میکنند. به من اعتماد کن.

 

من بارها بخشیده ام ولی زنی که با رابطه داشتن با بیش از ۲۰ مرد درحالی که با یک مرد وفادار در رابطه است برای شخصیت خود احترامی قائل نیست… در طول مدت یکسال هر بار که او مرتکب اشتباه می شد من او را بخشیدم. مجبورم تا جایی ببخشم که او از من متنفر شود.» اگر چه مورد آن ها بسیار منحصر بفرد بود با این حال طبق گزارشات کارداشیان تنها مردی نبود که به کارهای اورا مشکوک بود.

 

بازیگران و چهره هاي مشهوری که به همسرشان خیانت جنسی کردند

 


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

عکس هایی از هتلی لاکچری که تنها یک اتاق دارد

عکس هایی از هتلی لاکچری که تنها یک اتاق دارد   هر گردشگر می داند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *